SIWECOS (1.1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Password
be: Пароль

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Date format
be: Фармат даты

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Domain
be: Дамен
