SIWECOS (1.1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Email
da: E-mail

en: Date format
da: Datoformat

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Domain
da: Domæne

en: Security
da: Sikkerhed
