SIWECOS (1.1.6) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Email
fr: Courriel

en: Date format
fr: Format de date

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Domain
fr: Domaine

en: Security
fr: Sécurité

en: API URL
fr: URL API
