SIWECOS (1.1.6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Date format
gl: Formato de data

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Domain
gl: Dominio

en: Security
gl: Seguranza
