SIWECOS (1.1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Password
hr: Lozinka

en: Email
hr: E-pošta

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Domain
hr: Domena
