SIWECOS (1.1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Email
lt: El. paštas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Domain
lt: Domenas

en: Security
lt: Saugumas
