SIWECOS (1.1.6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Email
lv: E-pasts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Domain
lv: Domēns

en: Security
lv: Drošība
