SIWECOS (1.1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Password
fa: رمز

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Domain
fa: دامنه
