SIWECOS (1.1.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Date format
ru: Формат даты

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Domain
ru: Домен

en: Security
ru: Безопасность
