SIWECOS (1.1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى
