SIWECOS (1.1.7) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Password
et: Parool

en: Email
et: E-kiri

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Domain
et: Domeen
