Skilling (3.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (155 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Version
lt: Versija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Status:
lt: Būsena:

en: User
lt: Narys

en: Check
lt: Čekis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Question
lt: Klausimas

en: All
lt: Visi

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Term
lt: Terminas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: Up
lt: Viršun

en: Model
lt: Modelis

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Original
lt: Orginalas

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Clear
lt: Išvalyti

en: author
lt: autorius

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: User name
lt: Nario vardas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Account
lt: Paskyra

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Import content
lt: Importuoti turinį

en: Patterns
lt: Šablonai

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: More...
lt: Daugiau..

en: Characters
lt: Simboliai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Bundle
lt: Paketas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Show more content
lt: Rodyti daugiau turinio

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Between
lt: Tarp

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius

en: View submission
lt: Peržiūrėti pateikimą

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
