Skilling (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (87 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Response
bg: Отговор

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Import
bg: Импортирай

en: Book
bg: Книга

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Summary
bg: Обзор

en: Top
bg: Връх

en: View
bg: Прегледай

en: History
bg: История

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Question
bg: Въпрос

en: Add child page
bg: Добави дъщерна страница

en: All
bg: Всички

en: To:
bg: До:

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Details
bg: Детайли

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Calendar
bg: Календар

en: Day
bg: Ден

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: Original
bg: Оригинал

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Clear
bg: Изчисти

en: Message:
bg: Съобщение:

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Unread
bg: Непрочетени

en: Account
bg: Акаунт

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: More...
bg: Още...

en: Notes:
bg: Забележки:
