Skilling (8.x-1.5) - en to mg translation catalogue (21 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Clear
mg: Fafao

en: Account
mg: Kaonty
