Skilling (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (149 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Documentation
gl: Documentación

en: Categories
gl: Categorías

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Container
gl: Contedor

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Summary
gl: Resumo

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Status:
gl: Estado:

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Check
gl: Comprobar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Question
gl: Pregunta

en: Add child page
gl: Engadir páxina descendente

en: All
gl: Todo

en: To:
gl: Para:

en: Submitted
gl: Enviado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Good
gl: Bo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Explanation
gl: Explicación

en: Warning
gl: Alerta

en: Up
gl: Arriba

en: Details
gl: Detalles

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: Calendar
gl: Calendario

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Events
gl: Eventos

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Class
gl: Clase

en: Users
gl: Usuarios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Order
gl: Orde

en: Pattern
gl: Patrón

en: Close
gl: Pechar

en: Original
gl: Orixinal

en: Title:
gl: Título:

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Clear
gl: Limpar

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Today
gl: Hoxe

en: Caption
gl: Lenda

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Completed
gl: Completado

en: User name
gl: Nome de usuario

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Finished
gl: Finalizado

en: Complete
gl: Completa

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Submissions
gl: Envíos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Description:
gl: Descrición

en: Attached files
gl: Ficheiros anexos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Embed
gl: Incrustar

en: Patterns
gl: Patróns

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: More...
gl: Máis

en: Row
gl: Ringleira

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Grouping field
gl: Campo agrupado

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Poor
gl: Pobre

en: Notes:
gl: Notas:

en: Caches cleared.
gl: As caches foron limpadas.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Show more content
gl: Mostrar máis contido

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Submission
gl: Envío

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
