Skilling (8.x-1.7) - en to ht translation catalogue (40 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Good
ht: Bon

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Asc
ht: Mont

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
