Skilling (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (79 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: view
sl: pogled

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Summary
sl: Povzetek

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: History
sl: Zgodovina

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Attachments
sl: Priponke

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Finished
sl: Končano

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Account
sl: Račun

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
