Skilling (8.x-2.1) - en to br translation catalogue (22 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Administer
br: Merour

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Logout
br: Digevreañ

en: Log out
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
