Skilling (8.x-2.1) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Required
mk: Побарано

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Contact
mk: Контакт

en: Log in
mk: Најави ме

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Log out
mk: Одјави ме

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: - All -
mk: - Сите -
