Skilling (8.x-2.14) - en to eu translation catalogue (135 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Item
eu: Elementua

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Book
eu: Liburua

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Top
eu: Goian

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: History
eu: Historia

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Check
eu: Egiaztatu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Good
eu: Ona

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Term
eu: Termino

en: Warning
eu: Kontuz

en: Up
eu: Gora

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Owner
eu: Jabea

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Order
eu: Ordena

en: Close
eu: Itxi

en: Original
eu: Originala

en: Logout
eu: Irten

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: create
eu: sortu

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: Notices
eu: Oharpenak / Gertakariak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Lists
eu: Zerrendak

en: author
eu: egilea

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: New
eu: Berriak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Finished
eu: Amaituta

en: Complete
eu: Eginda

en: Photo
eu: Argazkia

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Attached files
eu: Atxikitutako fitxategiak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Account
eu: Kontua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Patterns
eu: Ereduak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Saving...
eu: Gordetzen...

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Pause
eu: Gelditu

en: Message templates
eu: Mezu txantiloiak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Grouping field
eu: Zutabe taldekatu

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Poor
eu: Txarra

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Your submissions
eu: Zure bidalketak

en: Show more content
eu: Eduki gehio ikusi

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Asc
eu: Goraka
