Skilling (8.x-2.17) - en to lo translation catalogue (22 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Documentation
lo: ເອກະສານ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
