Skilling (8.x-2.21) - en to hy translation catalogue (87 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Question
hy: Հարց

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Good
hy: Լավ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Explanation
hy: Բացատրություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Up
hy: Վերև

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Day
hy: Օր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
