Skilling (8.x-2.3) - en to et translation catalogue (185 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Top
et: Ülesse

en:  and
et:  ja

en: Starts
et: Algab

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Check
et: Kontrolli

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: Question
et: Küsimus

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Submitted
et: Vastatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Good
et: Hea

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Off
et: Väljas

en: From
et: Kellelt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Explanation
et: Selgitus

en: Term
et: Termin

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: Up
et: Üles

en: Model
et: Mudel

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Owner
et: Omanik

en: Recipient
et: Adressaat

en: Calendar
et: Kalender

en: Day
et: Päev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Configuration
et: Seadistus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Log in
et: Sisene

en: Class
et: Klass

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: Pattern
et: Muster

en: Close
et: Sulge

en: Operation
et: Operatsioon

en: Original
et: Originaal

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Attachments
et: Manused

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Lists
et: Nimekirjad

en: author
et: autor

en: Notice
et: Teavitus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Log out
et: Logi välja

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Finished
et: Valmis

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Photo
et: Pilt

en: Submissions
et: Vastused

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Classes
et: Klassid

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Account
et: Konto

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Embed
et: Manus

en: Patterns
et: Mustrid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Difficulty
et: Keerukus

en: Bundle
et: kogum

en: Pause
et: Peata

en: Message templates
et: Sõnumi mallid

en: Content author
et: Sisu autor

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.

en: Fill in the blank
et: Kirjuta vastus

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Show more content
et: Näita rohkem sissekandeid

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Submission
et: Vastus

en: Last page
et: Viimane leht

en: Easy
et: Lihtne

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: Hard
et: Raske

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Delete content configuration
et: Kustuta sisu konfiguratsioon

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid
