Skillset Inview (2.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Operation
bg: Действие
