Skillset Inview (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Operation
lt: Veiksmai
