Skillset Inview (2.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Percent
nl: Procent

en: Operation
nl: Bewerking

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan
