Skillset Inview (2.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Percent
sv: Procent

en: Operation
sv: Funktion

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: other
sv: andra
