Skillset Inview (2.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
