Skillset Inview (2.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Preview
da: Gennemse

en: Percent
da: Procent

en: Operation
da: Handling

en: Save Changes
da: Gem ændringer
