Skillset Inview (2.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།
