Skillset Inview (2.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
