Skillset Inview (2.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Weight
fr: Poids

en: Preview
fr: Aperçu

en: Percent
fr: Pourcentage

en: Operation
fr: Opération

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Add Skill
fr: Ajouter une Compétence

en: A Skill
fr: Une Compétence
