Skillset Inview (2.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Operation
he: פעולה
