Skillset Inview (2.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Operation
jv: Operasi
