Skillset Inview (2.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Operation
kk: Операция
