Skillset Inview (2.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
