Skillset Inview (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
