Skillset Inview (2.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Operation
ru: Действие

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: other
ru: другой

en: Background Opacity
ru: Непрозрачность фона
