Skillset Inview (2.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Weight
te: భారం

en: Preview
te: మునుజూపు
