Skillset Inview (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Preview
az: Önizləmə
