Skillset Inview (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
