Skillset Inview (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Weight
cy: Pwysau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Operation
cy: Gweithrediad
