Skillset Inview (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
