Skillset Inview (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Operation
gu: કાર્યો
