Skillset Inview (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Operation
hi: काम

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें
