Skillset Inview (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Preview
hu: Előnézet

en: Percent
hu: Százalék

en: Operation
hu: Művelet

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: other
hu: egyéb

en: Custom Blocks
hu: Egyéni blokkok
