Skillset Inview (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Operation
ta: செயல்

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
