Skillset Inview (8.x-1.01) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Preview
hr: Pregled

en: Operation
hr: Operacija

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
