Skillset Inview (8.x-1.01) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Preview
ja: プレビュー

en: Percent
ja: パーセント

en: Operation
ja: 操作

en: Save Changes
ja: 変更を保存
