Skillset Inview (8.x-1.01) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ
